Y-Mind gebruikt cookies om je ervaring te verbeteren. Meer info

Y-Personal Training

individual & small groups

lees meer groepslesrooster

Individual

Op maat gemaakte training, ongeacht jouw niveau.

Bij Y-Mind begrijpen we maar al te goed dat iedereen verschillend is, en een aanpak op maat de enige manier is om jouw persoonlijke doelen efficiënt én met plezier te bereiken.

Daar draait het dan ook om in onze personal training sessies: samen met één van onze coaches bekijken we welk traject en ondersteuning het best past bij jouw huidige situatie en wat je wil bereiken.

De nadruk ligt hier opnieuw bij training op maat, ongeacht jouw niveau of ervaring met sporten.
Tijdens een eerste kennismakingsgesprek (volledig gratis en vrijblijvend) leren we je beter kennen, en bekijken we samen jouw huidige situatie en wat realistisch gezien nodig is om jouw doelen te bereiken. Daarna stellen we een trainingsschema op maat voor je op.

Contacteer ons voor meer info
The only way to finish is to start
Leer nieuwe mensen kennen, of schrijf je in met een groep vrienden of collega’s!

Small groups

Sport in kleine groepen, onder leiding van een ervaren trainer.

Onze small group training is vergelijkbaar met personal training. Jouw vooruitgang en trainingsschema’s worden heel precies bijgehouden en opgevolgd, en je volgt steeds sessies van een uur met één van onze coaches.

Het enige verschil is dat je hier niet alleen traint, met in kleinere groepen. We beperken deze groepen tot maximaal 4 personen, om zo genoeg tijd en aandacht te kunnen besteden aan iedere deelnemer individueel. De aanpak en professionaliteit zijn dezelfde, maar door niet 1 op 1 te werken is deze manier van trainen iets voordeliger dan de individuele personal training.

Contacteer ons voor meer info
Boek een intakegesprek
Contacteer ons

Our coaches

Stijn Stevens

PT/SGT/Classes/Fitness

stijn@y-mind.be

Alexander Saelens

Fitness

alexander@y-mind.be

Ayman Abou

PT/SGT/Classes/Fitness

ayman@y-mind.be

Natacha Robaeys

Classes

Joeri Desodt

PT/SGT/Classes

joeri@y-mind.be

Sophie Byster

Classes

Jonas Degrande

PT/SGT/Fitness

jonas@y-mind.be

Anne Van Acker

Classes

Martijn Schaubroeck

Nutrition coach

martijn@y-mind.be

Joke Vanlerberghe

Classes

Liam Monein

PT/SGT/Classes/Fitness

Amelie Bourgeois

Orthomoleculair Therapeut

amelie@y-mind.be

Annelies Vandenberghe

Classes