Y-Mind gebruikt cookies om je ervaring te verbeteren. Meer info

Come train with us!

fitness & personal training in Ieper

lees meer groepslesrooster

Wat we doen

Bij Y-mind staat de klant centraal. Samen zoeken we naar de formule die het beste aansluit bij jouw doelen, en helpen we je deze bereiken met een breed aanbod aan diensten in Ieper, zowel privé als in groep.

Boek hier je activiteit

Y-Fitness

Een gloednieuwe en karaktervolle gym,
welkom in de Y-Mind Fitness!

State-of-the-art fitnessmateriaal van ons huismerk Technogym, de MyWellness app om jouw sessies en vooruitgang bij te houden, en alle faciliteiten die je maar kan wensen.

Bij Y-Mind hebben we er alles aan gedaan om een omgeving te creëren waar je gemotiveerd raakt om actief te gaan werken aan je gezondheid.

Lees meer

Y-Mind Facility

Personal training in een landelijke en professionele omgeving.

Op maat gemaakte personal training, of sport in kleine groepen onder leiding van een ervaren trainer.

De karaktervolle Y-Mind facility in Ieper is ontworpen om te inspireren en motiveren!

Meer over Personal Training

Our coaches

Stijn Stevens

PT/SGT/Classes/Fitness

stijn@y-mind.be

Alexander Saelens

Fitness

alexander@y-mind.be

Ayman Abou

PT/SGT/Classes/Fitness

ayman@y-mind.be

Natacha Robaeys

Classes

Joeri Desodt

PT/SGT/Classes

joeri@y-mind.be

Sophie Byster

Classes

Jonas Degrande

PT/SGT/Fitness

jonas@y-mind.be

Anne Van Acker

Classes

Martijn Schaubroeck

Nutrition coach

martijn@y-mind.be

Joke Vanlerberghe

Classes

Liam Monein

PT/SGT/Classes/Fitness

Amelie Bourgeois

Orthomoleculair Therapeut

amelie@y-mind.be

Annelies Vandenberghe

Classes

Groepslesrooster

Je kan niet alleen jouw lessen online reserveren, vanaf nu kan je ook op ieder moment het laatste groepslesrooster online bekijken.

Zo ben je steeds op de hoogte van alle lessen die deze week gegeven worden!

Bekijk het lesrooster
Nieuw?
Boek een intakegesprek
100% ontspannen aan de kust

Y-Mind Beach House

Y-Mind Beach House ligt rustig gelegen in een residentiële wijk te Oostduinkerke – Bad, weg van alle drukte en op wandelafstand van centrum, duinen & zee.

Deze vakantiewoning is binnenshuis recent gerenoveerd en bevat alle hedendaagse comfort voor een zorgeloos verblijf aan zee!

Met 3 slaapkamers, een badkamer, een goed uitgeruste open keuken en een woonkamer met knusse zithoek met gastentafel heb je binnen alles wat je nodig hebt.

De afgesloten tuin bestaat uit voldoende speelruimte voor kinderen, een terras met BBQ, staanplaats voor 2 à 3 wagens en een garage.

Meer info