Y-Mind gebruikt cookies om je ervaring te verbeteren. Meer info

Y-Classes

group sessions & bootcamps

lees meer groepslesrooster

Big Group Sessions

Sport 30 tot 60 minuten in groepen van maximaal 20 personen.

Zien sporten doet sporten. Sporten in groep is daarom de ideale manier om gemotiveerd te geraken én te blijven om samen te sporten!

Als trotse Les Mills gecertificeerde club mogen onze ervaren trainers de volgende lessen geven: Body Pump, Body Balance, Body Combat, Body Attack en Core & Body Step.

Omdat iedere trainer die deze sessies geeft ook zelf gecertificeerd is door Les Mills, ben je steeds in de beste handen!

Boek je les
Wil je met jouw sportclub, vereniging
of vrienden een bootcamp volgen?
Ook privé bootcamps zijn mogelijk!

Bootcamps

Een full-body workout van 60 minuten voor zowel de beginner, doorsnee als ervaren sporter.

Onze bootcamps bestaan uit een groepsopwarming, een reeks kracht- en conditieoefeningen (uit te voeren met of zonder partner) én natuurlijke onze wekelijkse afsluiter.

Heb je al in jaren niet meer gesport? Of ben je een ervaren sporter die meermaals per week traint? Onze bootcamps zijn de ideale workout voor iedereen!

Naast standaard bootcamps houden we ook regelmatig thema bootcamps, zoals voor Halloween. Hou zeker onze Bootcamp agenda en Facebook-pagina in de gaten!

Boek je les

Technogym Skillbike

Ontdek een nieuw soort spinning!

Als eerste indoorfiets met echte versnellingen is de Skillbike een nieuwe ‘hometrainer’ die indoor fietsen naar the next level tilt.

Gecreëerd in samenwerking met topwielrenners en Technogym die de Skillathletic Training-methode gebruiken.

Boek je les
Skillbike brengt indoor fietsen naar the next level. Probeer het bij Y-Mind!

Groepslesrooster

Je kan niet alleen jouw lessen online reserveren, vanaf nu kan je ook op ieder moment het laatste groepslesrooster online bekijken.

Zo ben je steeds op de hoogte van alle lessen die deze week gegeven worden!

Liever een PDF om te printen? Deze kan je hier downloaden

Bekijk het live lesrooster
Boek een intakegesprek

Geen idee in welke groepsles je thuishoort?

Vul dan onderstaande vragenlijst in!

Klik op onderstaande knop en vul de vragenlijst in!

Our coaches

Stijn Stevens

PT/SGT/Classes/Fitness

stijn@y-mind.be

Alexander Saelens

Fitness

alexander@y-mind.be

Ayman Abou

PT/SGT/Classes/Fitness

ayman@y-mind.be

Natacha Robaeys

Classes

Joeri Desodt

PT/SGT/Classes

joeri@y-mind.be

Sophie Byster

Classes

Jonas Degrande

PT/SGT/Fitness

jonas@y-mind.be

Anne Van Acker

Classes

Martijn Schaubroeck

Nutrition coach

martijn@y-mind.be

Joke Vanlerberghe

Classes

Liam Monein

PT/SGT/Classes/Fitness

Amelie Bourgeois

Orthomoleculair Therapeut

amelie@y-mind.be

Annelies Vandenberghe

Classes